Movies
Ratings
1109
The Watermelon WomanRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Blue SpringRated ★ 4.5
Love & PopRated ★ 4.0
Lilya 4-everRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
The Virgin SuicidesRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KidsRated ★ 3.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 4.0
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
The RiverRated ★ 4.0
My American UncleRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
World of GloryRated ★ 4.0
The Skywalk Is GoneRated ★ 3.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
The Devil, ProbablyRated ★ 4.0