Movies
Ratings
135
ConclaveRated ★ 4.5
Last ChildRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
GirlhoodRated ★ 3.0
AntigoneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
White NoiseRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5