Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
ControllerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0