Movies
Ratings
128
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0- The Yangbap: DamnationRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 2.5
The LighthouseRated ★ 2.0