Series
Ratings
207
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 2.0
Harvest VillaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The OARated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.5