Series
Ratings
418
Battle of FatesRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 1.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 0.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 0.5
Love Through a PrismRated ★ 0.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 0.5
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 0.5
'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 0.5
The Boyfriend Season 2Rated ★ 0.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 0.5
Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 0.5
Kinpa to Onigiri: Koisuru Futari wa Niteite ChigauRated ★ 0.5
Kaya-chan Isn't ScaryRated ★ 0.5
DARK MOON: THE BLOOD ALTARRated ★ 0.5
The Judge ReturnsRated ★ 5.0- 남극의 셰프Rated ★ 3.5
- 야구여왕Rated ★ 1.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 0.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- 극한84Rated ★ 4.0