Series
Ratings
14
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0