Movies
Ratings
269
WhiplashRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.5
My WayRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0