Movies
Ratings
149
Perfect BlueRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- Persona: SulliRated ★ 5.0
Jennifer's BodyRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 5.0
- Only God Knows EverythingRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5
Drawing CloserRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 5.0
Free! – the Final Stroke – the second volumeRated ★ 5.0