Movies
Ratings
46
WhiplashRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5