Series
Ratings
274
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
- JeongnyeonRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 1.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.0
May Food Bless YouRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0