Series
Ratings
54
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5