Series
Ratings
115
First LoveRated ★ 5.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 0.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
L et M The Reason I Love You, Other StoriesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5