Series
Ratings
44
SpotlightRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
PartnerRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5