Series
Ratings
50
Bad GuyRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- PianistRated ★ 3.5
- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0