Movies
Ratings
520
City of GodRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.5
In the Valley of ElahRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5