Series
Ratings
20
Secret GardenRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0