Movies
Ratings
52
AmélieRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 2.0
DogtoothRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0