Movies
Ratings
261
Children of HeavenRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0