Titles you rated
- TrickRated ★ 5.0
- TrickRated ★ 5.0
The OfferRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0