Movies
Ratings
758
The Face ReaderRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0