Series
Ratings
54
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Dance From AfarRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Love is Blind JapanRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0