Series
Ratings
40
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 3.5- Read or Die: The TVRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
More Than WordsRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 3.5
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Haibane RenmeiRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Joker GameRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- From the New WorldRated ★ 4.0