Titles you rated
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0