Movies
Ratings
63
Suspect XRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0