Series
Ratings
234
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 3.5
Are You Lost?Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
Outbreak CompanyRated ★ 4.0
By the Grace of the GodsRated ★ 4.0
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 4.0
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0