Series
Ratings
30
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0