Series
Ratings
15
IRISRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0