Series
Ratings
12
Let's EatRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5