Movies
Ratings
228
OnwardRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5