Series
Ratings
16
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0