Series
Ratings
41- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0