Series
Ratings
112
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 2.5
NoragamiRated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5