Movies
Ratings
1387
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Under-GiftedRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 4.0
RanRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 3.0
The Horse WhispererRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.0