Titles you rated
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Museum of InnocenceRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Love MeRated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5