Movies
Ratings
781
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 4.0- CrossfireRated ★ 3.0
Ice PrincessRated ★ 2.0
HoneyRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
The Last Days on MarsRated ★ 2.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
CouplesRated ★ 1.0
The SwitchRated ★ 3.0
King ArthurRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.0