Movies
Ratings
63
Love 911Rated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0