Movies
Ratings
104
RudderlessRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5