Series
Ratings
50
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0