Movies
Ratings
190
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5