Movies
Ratings
1216
Extreme JobRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 1.5
ForgottenRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 1.5
VenomRated ★ 1.0
RampantRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5