Movies
Ratings
1310
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Shadow's EdgeRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 2.0
Extraction 2Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
Outside the WireRated ★ 1.0
The KitchenRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- The Mountain Between UsRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
The Great FloodRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Road to PerditionRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0