Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0- 생존왕Rated ★ 1.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0