Movies
Ratings
1114
Poor ThingsRated ★ 4.0
Güle-GüleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 2.5
The DiscloserRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Not One LessRated ★ 4.0
Super Greed: The Fight for FootballRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Delta BoysRated ★ 4.0
TessRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 2.0