Titles you rated
NEEDY GIRL OVERDOSERated ★ 2.5
Nukitashi the AnimationRated ★ 4.0- No HomeRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 2.0
KaibaRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0