Series
Ratings
60
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0