Series
Ratings
53
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
LIFERated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Goodbye EarthRated ★ 1.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0