Series
Ratings
25
Miss MermaidRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5