Series
Ratings
15- InuYashaRated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5