Movies
Ratings
100
I Am LegendRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The President who Plays the PianoRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0